Zimowy survival - schronienie w śniegu. Okop śnieżny

Dziś buduję awaryjne schronienie w śniegu - okop śnieżny. Jest to forma szałasu zbudowanego ze śniegu i gałęzi. Jak zrobić takie schronienie w śniegu? Zapraszam do oglądania :)

Jeśli podobają Ci się treści na moim kanale to pomóż mi go tworzyć.

Robiąc zakupy w sklepie https://bushcraftowy.pl/sklep/ sprawiasz, że ten kanał istnieje :) Dziękuję.

Instagram: https://www.instagram.com/bushcraftowy.pl/

Zostań Patronem mojego kanału na Patronite.pl - https://patronite.pl/bushcraftowy :)

Zapraszam na naszego Facebooka oraz na naszą stronę www - linki poniżej.

Facebook - https://www.facebook.com/Bushcraftowypl-443252345761816/

Buty Prabos Vagabund https://www.prabos.pl/produkt/letnie-buty-taktyczne-vagabund-high-camouflage/

Moje okulary - https://www.progearvision.pl/progear-eyeguard-xl/

Mój ekwipunek bushcraftowy na wyjazdy:

Kubek Kuksa - https://bushcraftowy.pl/sklep/naczynia-i-sztucce/467-kuksa-finska-duza-z-dwoma-otworami.html

Termos Rockland - https://bushcraftowy.pl/sklep/termosy/438-termos-rockland-astro-1l.html

Naczynia Rockland - https://bushcraftowy.pl/sklep/naczynia-i-sztucce/283-rockland-zestaw-naczyn-travel-pro.html

Latarka Olight - https://bushcraftowy.pl/sklep/latarki/419-latarka-czolowa-i-katowa-olight-h2r-nova-neutral-white-2000-lumenow.html

Siekiera Helko - https://bushcraftowy.pl/sklep/siekiery/404-siekiera-helko-werk-journeyman-pack-axe-700g.html

Piła Silky - https://bushcraftowy.pl/sklep/pily/176-pila-silky-bigboy-360-10.html

Czajniczek - https://bushcraftowy.pl/sklep/naczynia-i-sztucce/284-gsi-czajnik-1l.html

Nóż Mora Classic 2 - https://bushcraftowy.pl/sklep/morakniv/121-noz-mora-classic-2.html

Kociołek - https://bushcraftowy.pl/sklep/naczynia-i-sztucce/288-zebra-billy-can-kociolek-12-cm.html

Materac Thermarest - https://bushcraftowy.pl/sklep/izolacja-spiwory/97-49-materac-thermarest-neoair-xlite.html#/1-rozmiar-s

Nóż - https://bushcraftowy.pl/sklep/morakniv/120-noz-mora-robust-highq.html

Tarp - https://bushcraftowy.pl/sklep/tarpy-plachty-biwakowe/27-plachta-biwakowa-dd-hammocks-tarp-3x3-multicam.html

Filtr do wody - https://bushcraftowy.pl/sklep/uzdatnianie-wody/291-filtr-do-wody-sawyer-care-plus-water-filter.html

Kuchenka 4Heat - https://bushcraftowy.pl/sklep/rozpalanie-ognia/263-kuchenka-turystyczna-4-heat.html

Kurtka Buffalo Special 6 - https://bushcraftowy.pl/sklep/buffalo-systems/349-71-kurtka-buffalo-special-6-shirt.html#/27-rozmiar-36

Skarpety - https://bushcraftowy.pl/sklep/30-skarpety

Moskitiera - https://bushcraftowy.pl/sklep/moskitiery/77-namiot-moskitiera-dd-hammocks-a-frame.html

Nóż Schrade SCHF42- https://bushcraftowy.pl/sklep/schrade/167-noz-schrade-schf42-frontier.html

Kubek - https://bushcraftowy.pl/sklep/naczynia-i-sztucce/276-rockland-kubek-stainless-mug-600ml.html

Spork - https://bushcraftowy.pl/sklep/naczynia-i-sztucce/273-niezbednik-spork-titanium-light-my-fire.html

Hamak DD Frontline - https://bushcraftowy.pl/sklep/hamaki/50-dd-hammocks-hamak-frontline-moskitiera-multicam.html

Krzesiwo Light My Fire - https://bushcraftowy.pl/sklep/krzesiwa/255-krzesiwo-light-my-fire-firesteel-scout-20-niebieskie.html

Butelka Nalgene - https://bushcraftowy.pl/sklep/butelki/187-butelka-nalgene-everyday-1l-czerwona.html

Nerka - https://bushcraftowy.pl/sklep/nerki-i-kieszenie/223-nerka-helikon-bandicoot-olive-green.html

Manierka - https://bushcraftowy.pl/sklep/butelki/207-butelka-nalgene-oasis-1l-coyote.html

Dodane 2019-01-08 15:02 przez filmoron

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, oraz zgodnie z Polityką Plików Cookies. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. ZAMKNIJ